گروه کالا بتن


گروه کالا بتن با سابقه چندین ساله در زمینه قالب های بتنی در زمینه تولید و تعمیرات و فروش قالب های بتنی همراه با پشتیبانی فعالیت بدون محدودیت فاکتور دارد. رضایت مشتریان و قیمت مناسب افتخار آشنایی ما با مشتریان را فراهم می کند.

کارخانه تولیدی کالا بتن با هدف تولید ملی و در راستای رونق اقتصادی قصد دارد در عرصه تولید و تامین ملزومات ساختمانی از جمله قالب های بتنی ،جک صلیبی ،اسکافولد و محصولات مرتبط خود را با استاندارد های روز بین المللی و همگام با تکنولوژی های روز دنیا عرضه کند .با توکل به خدا و اتکا به نیروهای متخصص و مجرب سعی داریم به اهداف مد نظر خود برسیم .

مجموعه تولیدی کالا بتن در راستای اهداف مورد نظر در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردید فعالیت این مجموعه تولید تجهیزات و لوازم ساختمانی از قبیل قالب بتنی ، قالب خاص ،جک صلیبی ،داربست مثلثی و … می باشد .

اهداف شرکت:

۱- رضایت مشتریان در راستای سیاست گذاری مشتری مداری

۲-ارتقاء کیفیت محصولات

۳- رونق چرخه اقتصادی و شکوفایی ایران زمین

۴- ارتباط موثر با مشتریان

۵ ایجاد فرصت های شغلی در حوزه آبادانی کشور

ماموریت ما
تاریخچه ما

ما سالها کار می کنیم و شهرت یک شرکت معتبر و معتبر را به دست آورده ایم. ما موفق شدیم فعالیت خود را در سراسر آمریکای شمالی گسترش دهیم و برخی از دفاتر خارج از کشور نیز داشته باشیم.

تکنولوژی روز

ما می دانیم که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان باید از جدیدترین فناوری ها استفاده کنیم. ما آنها را با موفقیت در کار خود پیاده سازی کرده و در کارهای سنتی ادغام می شویم.

کار تیمی حرفه ای

تیم Structon قلب شرکت است. بسیاری از هم تیمی های ما سالها در اینجا کار می کنند و در حرفه های خود موفق شده اند.

همکاری با ما

شبکه گسترده شرکت

ما برای هرگونه همکاری با شرکت های دیگر باز هستیم! ما می توانیم روابط بلند مدت و سودمند دو طرفه برقرار کنیم و شریک قابل اعتماد شویم.

نتایج ما

دستاوردها و نتایجی که در طول این سال به دست آورده ایم را بررسی کنید!

پروژه ها
مشتریان رضایتمند
ماموریت کیفی

ما کالا بتن هستیم

هدف ما رضایت مشتریان
بروشورهای ما
ساعات کاری

پشتیبانی ما در دسترس است تا به شما ۲۴ ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته کمک کند.