قالب نقل قول

این پروژه حیرت انگیز که توسط Buildwall ساخته شده است شامل ساخت هفت ساختمان جدید طبقه متوسط در سایت۳۵ جریب West Don Lands. پس از این بازی ها ، این منطقه به یک منطقه مشترک قناری با کاربرد مختلط ، محله جدید و پر جنب و جوش تبدیل خواهد شد که دارای بازارهای مسکونی و شهرها خواهد بود و اولین اقامتگاه دانشجویی جورج براون است.

ما به طور جمعی برای کارآیی های کار در کار ایستاده ایم. کار تیمی ، استفاده از زمان و منابع اصلی کلید موفقیت ما است. صاحب هفت جکسون

با این کمک های مالی ، ما توانستیم با میزبانی سرمایه های محلی محلی مانند BBQ ها ، شکارهای اسکراب ، مسابقات مینی گلف ، مسابقات آشپزی و حراج های ساکت ، مشارکت را ترغیب کنیم و سرمایه های اضافی را جمع آوری کنیم. امیدواریم پول جمع آوری شده در بازگشت به زندگی و تحقق اهداف و رویاهای خود بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می کند ، به حمایت از کودکان ، جوانان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند ، کمک کند.

2 نوشته

  1. چه کار عالی استرچون انجام می دهد! به جز خدمات عالی آنها موقعیت اجتماعی فعال را در پیش گرفته و به کودکان کمک می کنند! من از چنین سبک زندگی قدردانی می کنم و به کار علاقه مندم. امیدوارم که آنها هر چه بیشتر جلسات خیریه را برگزار کنند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من Structon را به عنوان یک شرکت بزرگ ساختمانی می شناسم. و حالا من از تجربه خیریه آنها خوشحالم! من – به عنوان یک مشتری معمولی – بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما